Podpora sirotčince v Kongu

Konkrétní formy pomociJak nám pomoci

Dárci mohou přispívat finančně nebo materiálně. Upřednostňujeme pravidelnou a dlouhodobou pomoc, která nám dá jistotu přísunu finančních prostředků a pomůže nám stanovit reálné cíle. Avšak jakákoli i jednorázová pomoc je vítaná. Všechny platby jsou realizovány formou transparentního účtu vedeného u Komerční banky.

3040227/0100


IBAN: CZ2801000000000003040227
Majitel účtu: Farní charita Kralupy n.Vlt.
Sokolská 139
278 01 Kralupy nad Vltavou


Chcete-li být v kontaktu s určitým dítětem, dostávat 3x ročně zprávy o projektu nebo potřebujete potvrzení o daru pro odečet z daní, kontaktujte koordinátory projektu (debroise@nasefarnost.cz, tel: +420739183643).

1) Chci pravidelně přispívat finanční částkou na celý projekt Naše děti v Kongu a být v kontaktu s vybraným dítětem.

Dárce může v rámci projektu na základě žádosti odeslané koordinátorům projektu přispívat na školné, případně i na zdravotní péči a jídlo a 2x ročně dostávat o vybraném dítěti e-mailem zprávy. Sám může také poslat dítěti e-mail, jehož zprostředkování / přeložení zajistíme.

2) Chci pravidelně přispívat určitou finanční částkou na celý projekt Naše děti v Kongu.

Vybrané peníze budou použity na aktuální potřeby. Do Konga je odesíláme před začátkem každého trimestru (v září, lednu a dubnu). Jestliže nám dárce poskytne svou e-mailovou adresu, může 3x ročně dostávat aktuální zprávy o hospodaření sirotčince a dětech.

3) Chci jednorázově přispět na některý z dílčích projektů nebo na celý projekt.

V případě dílčího projektu posíláme peníze do Konga po dosažení potřebné částky, jinak před začátkem každého trimestru (v září, lednu a dubnu). Jestliže nám dárce poskytne svou e-mailovou adresu, může 3x ročně dostávat aktuální zprávy o hospodaření sirotčince a dětech.

4) Chci pomoct materiálně.

V případě, že má někdo z našich spolupracovníků nebo přátel cestu do Konga a může převézt určité množství potřebných věcí (oblečení, ručníků, prostěradel, látkových plen apod.), děláme jednorázovou sbírku. Vypsané věci můžete po dohodě přinést do budovy Farní charity v Kralupech nad Vltavou, nebo některému z členů našeho týmu.

V současné době žádná sbírka neprobíhá.5) Chci jednorázovou akcí, nebo dlouhodobou činností podporovat projekt Naše děti v Kongu

Jsme otevřeni každé myšlence, díky níž bychom mohli rozšířit povědomí o naší činnosti, a tak najít nové cesty, jak pomáhat sirotkům v Kongu. V případě, že se chcete nějakým způsobem podílet na naší práci, kontaktujte koordinátory projektu (debroise@nasefarnost.cz, tel: +420739183643).
<---Zpět.

| Autor: Admin | Vydáno dne 27. 10. 2013 | 1873 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Podpořte nás
Chci darovat organizaci Farní charita Kralupy nad Vltavou
nebo ,- Kč
Arcibiskup Dominik Duka požehnal Charitě
Najdete nás i na facebooku
Financování projektů
ESF web EU web CR web NROS web ROP web
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY
Podporují nás

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server