Podpora sirotčince v Kongu

StellaMarie NIATI LELO (přezdívka: Stella) Stella

Věk: 27 let
Status: Stella je v současnosti s dobrovolnicí Césarinne zodpovědná za chod sirotčince.


V době, kdy potkala Stella otce Jean-Martina, žila se svou kamarádkou Viviane na ulici v Bomě a bylo jí zhruba 17 let. Protože se musela děvčata starat o svou obživu, nemohla pokračovat ve studiu. Otec Jean-Martin jim navrhl, že je bude podporovat a platit jim školné.
Stella se vrátila ke studiu a nastoupila do 4. ročníku SŠ. Časem se našla také pěstounská rodina, která si byla ochotná obě děvčata vzít a kde Stella žila až do ukončení svého studia ekonomie v létě 2015.
Stella by si ráda našla zaměstnání nebo založila svůj vlastní malý podnik. Protože si ale dlouho nemohla najít žádné placené zaměstnání, začala se po odchodu P. Jean-Martina starat o finanční chod sirotčince a veškeré jeho materiální zajištění. Stala se tak prvním placeným zaměstnancem sirotčince. Přestože by raději žila ve městě, kde se jí zdá život pestřejší, je se svou pozicí vedoucí spokojená a vykonává ji velmi svědomitě.
Stella je velmi pohledná dívka, která si umí vytyčit jasné cíle a snaží se jich dosáhnout. Je veselá a má velmi hezký vztah k mladším dětem ze sirotčince. Je velmi podnikavá a činorodá.
O rodičích a příbuzných děvčete nemáme žádné informace.

<---Zpět na děti.
<---Zpět na spolupracovníky.

| Autor: Admin | Vydáno dne 26. 09. 2013 | 1513 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Podpořte nás
Chci darovat organizaci Farní charita Kralupy nad Vltavou
nebo ,- Kč
Arcibiskup Dominik Duka požehnal Charitě
Najdete nás i na facebooku
Financování projektů
ESF web EU web CR web NROS web ROP web
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY
Podporují nás

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server