Poradenské a vzdělávací centrum pro ženy

Gloire

Stanis BAKAMBANA BAKAMBANA (přezdívka: Gloire) Gloire
Věk: 14 let
Škola: 2. ročník SŠ
Školné: 4 200 Kč / rok

Matka dítěte byla prostitutka, proto se o něj starala širší rodina, která však kvůli výchovným problémům dítě nakonec odmítla a nařkla z čarodějnictví. Proto přišel chlapec v roce 2012 do sirotčince.
Gloire je inteligentní a sebevědomý chlapec. Ve skupině svých vrstevníků se projevuje jako vůdčí osobnost a je oblíbený. Je veselý a je rád středem pozornosti. Rád hraje fotbal, rád kreslí a maluje a jeho výtvory jsou velmi podařené. K těmto činnostem má evidentně vlohy. Také se rád modlí a chodí do kostela. Chtěl by se stát knězem.

| Autor: Admin | Vydáno dne 22. 09. 2013 | 1590 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek