Promise

Věk: 10 let
Škola: 5. ročník ZŠ
Školné: 2 150 Kč / rok
Status: Promise již je v kontaktu s dárcem

Promise zemřeli oba rodiče, a proto byla vychovávána u příbuzných, kteří ji však nařkli z čarodějnictví. Holčička přišla do sirotčince na začátku roku 2013. Při příchodu na sobě nesla známky týrání a zanedbání.
Promise je nenápadné děvčátko, které ale ví, co chce, a v kolektivu jiných dětí si to umí prosadit. Umí být tvrdohlavá a jít za svým cílem. Zároveň je také pracovitá a veselá. U ostatních dětí je oblíbená, k dospělým spíše odtažitá. Ráda si prozpěvuje a tancuje. Patří do skupinky farních tanečnic, které doprovází nedělní mše tancem. .

| Autor: Admin | Vydáno dne 22. 09. 2013 | 1452 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek