Vzdělávací programy

V září zase začínáme

Vážení a milí, vážené a milé,
po prázdninách máme pro Vás opět připravené jazykové a počítačové kurzy. Jazykové kurzy začínají v říjnu.
Angličtina bude v středu od 8.30 - 10.00 hodin pro pokročilé a od 10.00 do 11.30 pro začátečníky.
Němčina tradičně v pondělí od 8.30 a dle dohody s lektorkou.
Počítačové kurzy budou ve čtvrtek v dopoledních hodinách. PC kurz se skládá ze 4 lekcí (každá lekce 2 hodiny). Cena kurzu je 800 Kč. Přesný termín včas vypíšeme. V případě zájmu volejte na tel:606 613 018 nebo mailujte na centrum@nasefarnost.cz.
Těšíme se na Vás

| Autor: Admin | Vydáno dne 05. 08. 2013 | 1220 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek