Poradenské a vzdělávací centrum pro ženy

Poradenské a konzultační centrum pro ženy Kralupy nad Vltavou - kdo jsme

Poradenské a vzdělávací centrum bylo otevřeno v rámci Farní charity Kralupy nad Vltavou v roce 2004.

Cílem tohoto centra je pomoci ženám s malými dětmi na mateřské dovolené a ženám nezaměstnaným, které hledají uplatnění na trhu práce zvýšit jejich kvalifikaci, znalosti a rozvinout jejich schopnosti a možnosti uplatnění. Důležitou součástí naší činnosti je tyto ženy aktivovat a motivovat, pomoci jim při hledání zaměstnání a pomoci jim se orientovat na trhu práce.

Nabízíme
• Kvalifikovaný kurz počítačů
• Kurz anglického jazyka
• Kurz německého jazyka